Workshop registration list

First Name Last Name Select the workshop/s you would like to attend:
Bicuț Roxana-Maria Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Laparoscopic surgery- Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 14:00-16:00
Mihai Turcu-Știolică Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
POLYXENI NIKOLAKOPOULOU Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Alexandra-Gabriela Ghita Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Eva Tomescu Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Andreea Iuliana Timoftei Mini Skills in Laparoscopic surgery- Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 14:00-16:00
eleana manousou Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Christina Evangelia Georgiou Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Verginica-Carmen Paschia Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Ciuciuc Iulia Gabriela Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Petru Radoi Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Teodora Maria Dina Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Aida Nedelea Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Gavrilă Ionuț-Andrei Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Darius-Dumitru Filiș Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Mihaela Bala Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
ANCA-MIHAELA NECULA Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Oana-Marina Fugaciu Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Ioana-Teodora Barbu Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Constantinescu Ileana-Mihaela Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Anamaria Cirlig Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00, Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Neagu Bianca-Maria Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Elvira-Maria Bîcă ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Patricia Guran Păun ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Popa Andreea Erika Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Andreea-Teodora Bordianu ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
ANDRA-MARIA BERCEANU Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00
Mohammad Khater Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Aldana Lupeanu Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Alexandra-Adriana Fieraru Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00,Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Cojocaru Gabriela Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00,ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Popa Elena Cristina ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Wesam Alomari Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00,Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Karina Furtuna Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Teodora-Irina Tănase Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Adelina Evelina Strinu Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Antonie Eliza-Georgiana ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Raluca Elena Grosu Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Ana Iosupescu Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Delia Dragomir Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Gagiu Andra Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Andrei-Alexandru Nicola Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
ROXANA-GEORGIANA MIREA Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
DENISA-ADRIANA ILINA Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Anastasia Derveșteanu Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Diana Sima Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Mihai Robeanu Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Delia Dragomir Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Ștefania Pătru Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30
Roxana-Gabriela Iordache Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Radut Eduard Ioan Iulian Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00
Valentina-Mihaela Băban Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00
Adelina Bădeanu Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Alexandra Gitan Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Anamaria Avramoiu Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Radu-Marian Florea Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30
Serban Mormoe Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
armaselu theodora Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Daria Calin Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Catanescu Andreea Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Theodor Zamfir Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Cadea Dragos Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Urology- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Terheci Visarion Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Ana-Niculina Chirca Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Andreea Marina Diana Strechie Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Sarah Giulia Tănasie Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Amalia Rezeanu Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Maria Luiza Buță Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Ştefania Tuță Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Cătălina Chirea Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Ascunseanu Daliana Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Moraru Simina Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Lorena Oana Stanciu Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00, Mini Skills in Urology- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Lavinia-Cristina Vîlceanu Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Stefan Grecu Ruxanda Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Amalia-Gabriela Țîrcomnicu Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Monica Lica Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Catalina Calciu Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Sandra Alexia Nicolae Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Gabriela Motocu Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Mihaela Motocu Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Alexandra Amza Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Maria Dorina Cirligel Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Andreea Chirca Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Tănasie-Pătruț Maria-Adriana Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Amalia Subțirelu Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Andi Șelaru Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Andrei Stefan Nica Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Petcu Daria Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Stefania Andreea Totora Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00,Mini Skills in Urology- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Anca Taslaca Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Bianca Rosana Deloreanu Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00, Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Grecu Catalina-Maria Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Urology- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Bianca Serban Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Claudia-Ștefania Voicu Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Boboc Andreea ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Elena Manafu Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Anca Gabriela Popa ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Laparoscopic surgery- Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 14:00-16:00
Alexandru Marin Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Denisa-Elena Oprea ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
RAD ROXANA-GEORGIANA Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Sofia Loudaini ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Delia Barbu ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Urology- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Dobrogeanu Denisa-Stefania Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Elena Erena Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Alexandra Bece Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Cosmin Stroescu Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Andreea Bacanu Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Ionela Catalina Bercea Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Ovidiu Mitroi Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 10:30-12:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Găman Alexandra Gabriela Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Bianca Ilie Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Maria-Alexandra Stoian Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sala 1+2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Aida Panduru ORL - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Maria-Andreea Dumitrascu Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Laparoscopic surgery- Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 14:00-16:00
Radu Negulescu Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Andreea - Monica Voicu Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Valve Replacement- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Ioana Larisa Deaconu Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Stoica Angela Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Diana Floarea Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Cristina-Sânziana Nicolaescu Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30,Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Andreea Neacsu Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Ioana Alexandra Mustafa Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Roxana-Mihaela Andrei Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Maria Minca Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Ingrid Iriza Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Diana Mihaela Sararu Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Goga Petru Mini Skills in Microsurgery - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini Skills in Thoracic Surgery- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Bianca Nedelea Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Bandages and dressings- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 17:00-19:00
Liana Ulmeanu Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Maria Teodora Gurănoiu Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Ștefania-Naomi Duță Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Anghel Georgiana Bianca Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Scăiceanu Maria-Roxana Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Maria-Laura Toporan Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Alexandra Gavrilă Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
David Arnăutu Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Elena-Daiana Iloiu Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Golfita Troceanu Diana Elena Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30
Andra Badea Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Anamaria Gheorghisor Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Anca Dobrea Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Bratan Ramona-Maria Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Adina Milosav Ophthalmology - Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Aesthetics and Fillers- Disciplina Anatomie, sala 7, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Ionela-Andreea Velici Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Ana Maria Eliana Tuță Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Ana Troponete Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Andreea-Madalina Croitoru Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Marina Belciu Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Tomescu Ioana Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Stănucă Ana-Maria Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Alexandra Fănuică Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Maria Daniela Grigorie Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Ioana Lucia Popa Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
ANA-MARIA JANINA VERDE Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Ana Eremia Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Teodorescu Teodora Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Corina Gabriela Dragomir Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Georgiana Lucia Iancu Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Iulia Petre Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30, Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Larisa Firicel Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Amalia Ghica Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Anca Maria Buturoagă Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Bowel Surgery - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Cristina Maria Geormaneanu Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Andrada Maria Bărbuț Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 12:00-13:30
Badea Sorina Manuela Echocardiography - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00
Cristiana Fiscalie Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Roșca Radu-Andrei Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1 și 2, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00
Mihnea Patra Cum să îți alegi specialitatea la rezidențiat - Ramada joi, 13 oct, 14:30-16:30,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
DOR-SORINA-STEFANIA ZANFIR Gynaecology - Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Fertu Adelina Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00
Udrea Andreea Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 14:00-16:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Radu-Alexandru Neagu Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00,Mini KS - Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 13:00-15:00
Madalina Hojbota Dermatology - Disciplina Anatomie, sala 3, Medicina Veche vineri, 14 oct, 09:00-11:00,Mini Skills in Vascular Surgery- Disciplina Anatomie, sălile 1+2, Medicina Veche sâmbătă, 15 oct, 15:00-17:00
Luciana Hoancă Endoscopy- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 09:00-10:30,Blood vessel approach & injections- Centrul de simulare, Medicina Noua vineri, 14 oct, 11:00-13:00